Sme slovenský eshop

a zatiaľ expedujeme iba na území Slovenskej republiky. V prípade záujmu o zaslanie našich produktov do Česka, Maďarska, alebo Rakúska nás prosím kontaktujte.

Pri objednávke nad 50 € získavate poštovné zadarmo!

Pri zásielke pod 50 €, náš poštový automat optimalizuje prepravné náklady podľa hmotnosti zásielky, aby ste neplatili nič navyše. O stave zásielky Vás informujeme cez SMS!


Cez poštu nezasielame

Zásielka kuriérom

Odoslanú zásielku Vám kuriér doručí nasledujúci pracovný deň priamo na adresu. Zásielky spracovávame a odosielame iba v pracovné dni.

3,99€ – do 2kg

4,99€ – od 2kg do 5kg

5,99€ – od 5kg do 50kg

 
 

 
Vzhľadom na nápor na kuriérske spoločnosti občas nestíhajú včas doručovať zásielky. Ospravedlňujeme sa vám, ak nastane omeškanie.
Žiaľ nie je v našich silách ani možnostiach ovplyvniť doručenie, keď balík odovzdáme prepravcovi.

Ako expedujeme zásielky

V prípade že si tovar objednáte od piatka popoludní do nedele večera, objednávku spracujeme v pondelok a deň na to expedujeme. Prosíme Vás o pochopenie!

Taktiež prosíme o pochopenie, ak čakáme na Vašu platbu na účet, Vaša objednávka sa o túto dobu pozdrží. Spracujeme ju až pripísaním FP na účet.

Aby ste mohli dostať Váš tovar skôr a ušetriť za dobierku, prosím využite možnosť platby kartou, bude to pre Vás lacnejšie a rýchlejšie. Ďakujeme!


Ako funguje doručenie kuriérom od dňa objednávky

  • Ak si tovar objednáte do 10:30 hodiny v pracovný deň, bude vám kuriérom doručený do 2 pracovných dní, čiže ideálne na 3 deň od dňa objednávky. 
  • Ak si tovar objednáte po 10:30 hodine v pracovný deň, bude vám kuriérom doručený do 48 hodín od nasledujúceho pracovného dňa.
  • Ak si tovar objednáte do 10:30 hodiny v piatok /pracovný deň/, bude vám kuriérom doručený v utorok.
  • Ak si tovar objednáte hocikedy cez víkend, bude vám kuriérom doručený v utorok.
  • Ak si tovar objednáte do 10:30 hodiny vo sviatok, bude vám kuriérom doručený na najskôr na druhý pracovný deň po sviatku.

Platba

Na dobierku – službu spoplatňuje prepravca poplatkom 1,48€

Na bankový účet:
FIO Banka:
IBAN: SK4783300000002101566424
Číslo účtu: 2101566424/8330
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Platba kartou:

platba kartou

Akceptujeme všetky platobné karty.

Pri platbe kartou ušetríte poplatok za dobierku 1,29€!

Vyberte si kam sa chcete vrátiť do obchodu 🙂